Żyj jak pączek w maśle

Jest możliwe, aby nie lubić pączków? Znane na całym chyba świecie, czy to nasze swojskie pączki, lub pochodzące zza Wielkiej Wody „doughnuty”. Mogą różnić się drobiazgami, ale główna idea jest ta sama: zawsze są one miękkim, delikatnym, rozpływającym się w ustach ciastkiem drożdżowym ze słodkim nadzieniem…Wobec takiego smakołyku momentalnie kończą się diety odchudzające a silna wolna zwyczajnie przechodzi w tryb uśpienia.

Wiadomo, nie zawsze można liczyć na specjały wprost z babcinej kuchni, w takim wypadku można pączki kupić. Tak samo jak dla nas, dla kucharza również ważne jest aby jego wyroby smakowały tak swojsko jak domowe, w tym celu powinien je przygotowywać w odpowiedni sposób: wykonać z najlepszych składników, a następnie smażyć w głębokim oleju. Tu nie ma żadnego miejsca na fuszerkę!

Zarówno zawodowym kucharzom, jak i amatorom zalecamy profesjonalne smażalniki marki Royal Catering. W zależności od potrzeb, do dyspozycji są wersje od 18 do 30 litrów pojemności – bez problemu nakarmisz wszystkich pączkożerców! Przy tym, zapewne się nie oparzysz, urządzenia są niezwykle bezpieczne w użytkowaniu, a co również ważne: łatwe w konserwacji i codziennym czyszczeniu. Porządna, mocna stal szlachetna sprawi, że smaczne pączki będziesz smażyć przez długie lata, a ekonomiczna budowa zapewni niższe rachunki za energię elektryczną.

Ze smażalnikami Royal Catering sam będziesz żył „jak pączek w maśle” – bez obaw o zadowolenie klientów, jakoś produktów, czy też nadmierny pobór prądu.