FRYTOWNICA PATELNIA SMAŻALNIK DO RYB PĄCZKÓW 30To ten jeden z kilku dni w roku, kiedy całkiem zapominasz o dietach i nakazach lekarza. Poza wigilijnym i wielkanocnym obżarstwem, jest jeszcze jedna okazja aby nieco „zgrzeszyć”. Wraz z ostatkami, niechybnie zbliża się święto pączkowego smakosza – Tłusty Czwartek.

Ale są rzeczy gorsze, niż drobne folgowanie sobie z ilością pochłanianych kalorii. Większym przewinieniem jest przygotowanie niesmacznych pączków. A najbardziej chyba dotkliwym grzechem jest zmuszanie klientów do stania w długich kolejkach po słodki przysmak. Klienci narzekają, na niezbyt przyjemny zapach spalonej oleju? To pewnie wina Twojego nieco archaicznego już smażalnika do pączków. A może przygotowane i odesłane do sprzedaży przysmaki są miejscami surowe, bądź przeciwnie: twarde jak kamień? Przyczyna też jest znana.

Aby więc nie narażać nikogo na spędzanie czasu w oczekiwaniu na pączki, które ostatecznie i tak okazują się niesmaczne, dobrze jest zaopatrzyć swoje przedsiębiorstwo w nowe urządzenia gwarantujące wysoką wydajność produkcji pysznych potraw.

Naprzeciw wymaganiom przedsiębiorców-kucharzy wychodzi Royal Catering, producent profesjonalnych smażalników do pączków. Dlaczego to właśnie te, a nie inne urządzenia są najlepsze do wykorzystania w lokalach gastronomicznych? Bez względu na to, czy prowadzisz wielkopowierzchniową piekarnię, czy też drobną kawiarenkę, liczy się dla Ciebie możliwie najkrótszy czas przygotowania posiłków, bardzo ważna jest też ekonomia produkcji, ale najważniejszy: doskonały smak przyrządzanych pączków. Wszystkie te aspekty łączy jeden wspólny mianownik – smażalniki Royal Catering.

Wraz z urządzeniem tej marki zyskujesz jednocześnie nie tylko doskonały smak potraw, ale też mniejszy pobór energii elektrycznej i bezpieczeństwo produkcji. Oszczędzasz też czas wcześniej poświęcany na mozolne szorowanie resztek przypalonego ciasta, które nie wiedzieć kiedy i jak, przylgnęło do najgłębszych zakamarków urządzenia. Jeśli obawiasz się oparzeń podczas pracy z gorącym olejem, profesjonalne smażalniki, wraz ze swoją powierzchnią chłodzącą pomogą Ci w końcu zasnąć spokojnie. A może nie bardzo odpowiada ci kontakt z technologią i gubisz się podczas programowania skomplikowanego sprzętu kuchennego? Te obawy również odejdą w niepamięć – dzięki niezwykle prostemu w obsłudze termostatowi, który zadba o regulację temperatury nawet bez Twojej wiedzy. Nastał również kres dla odwiecznych problemów z serwisowaniem sprzętu kuchennego. Dzięki zastosowaniu elementów wykonanych z wysokiej jakości stali szlachetnej zagwarantowano długie lata bezproblemowego użytkowania smażalników.

Nie warto wyrzucać swoich ciężko zarobionych pieniędzy w przysłowiowe błoto. Nie warto też co roku wymieniać słabej jakości sprzętu,który nie podołał ciężkiej pracy w gastronomii. A co warto? Warto zadbać o doskonały smak pączków, który zapewniają jedynie smażalniki Royal Catering. Bez względu na to, czy potrzebujesz małego, czy też większego urządzenia, każde z nich nabędziesz na stronie sklepu internetowego www.emaks.pl.