Witamy na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością. Liczymy na to, że treść zawarta w naszej ofercie będzie dla odbiorców przejrzysta i wzbudzająca zainteresowanie.

Zawsze jesteśmy gotowi z Wami porozmawiać i odpowiedzieć na Wasze zapytania. Zapraszamy do współpracy.

Zarząd G&G Consulting

Aktualności

Zespół psychologów G&G Consulting dbając o najwyższą jakość swojej działalności oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich dotychczasowych jak i potencjalnych Klientów poszerza zakres swojej działalności!

Tym razem naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych, które na drodze swojej kariery zawodowej potrzebują wsparcia w diagnozowaniu predyspozycji i preferencji zawodowych. Działania nasze mają wspomóc proces decyzyjny w momencie poszukiwania nowego pracodawcy, aby jak najlepiej dopasować nową pracę do naturalnych predyspozycji i upodobań.

Certyfikowani konsultanci G&G Consulting na podstawie testów predyspozycji osobowościowych Thomasa analizują styl zachowania w pracy, określają mocne i słabe strony oraz pomagają zmierzyć płynną aktywność umysłową. Przy pomocy analizy MAPP odnajdą naturalne czynniki motywujące do pracy.

Do chwili obecnej powyższe narzędzia zarezerwowane były wyłącznie dla organizacji, gdzie stosowane były m.in.: w rekrutacji i motywowaniu pracowników, ocenie potencjału zawodowego, rozwoju personalnym i organizacyjnym, planowaniu kolejnych działań, coachingu, budowaniu zespołu, planowaniu kariery oraz szkoleń.

Zachęcamy osoby indywidualne oraz przedsiębiorców chcących jak najbardziej efektywnie wykorzystywać posiadane zasoby personalne i zwiększyć efektywność organizacji, do skorzystania z naszych usług.

słowa kluczowe: soop, gg consulting, rachuba płac, moje konto gg, system okresowej oceny pracowników, system ocen okresowych, konto na gg, cloetta fazer suklaa oy