Catering wesele Poznań i Barman na wesele Kraków

Nie chcesz angażować starosty weselnego – zatrudnij barmana

Organizując wesele zwykle angażujemy w to mnóstwo osób, czasem są to członkowie rodzinny, innym razem specjaliści od organizacji ślubów.
Chcesz uczynić ten dzień wyjątkową zabawą także dla starosty weselnego, który nie będzie musiał w czasie imprezy, lawirować między gośćmi z kolejnymi butelkami trunków? Pragniesz aby alkohol serwowany na przyjęciu weselnym był wyszukanym bukietem smaków? Barman na wesele Kraków- daj szanse gościom na spróbowanie wyszukanych drinków, bogatych w różnorodne mieszanki smaków alkoholi z sokiem, owocami, mlekiem. Dla niepijących gości alternatywą będą drinki bezalkoholowe.

Catering wesele Poznań- wybór smaków i potraw
Organizujesz wesele w plenerze? Potrzebujesz wyszukanych dań, ale nie chcesz zatrudniać na jeden dzień kucharza. Skorzystaj z oferty cateringu. Masz do wyboru tradycyjne dania kuchni polskiej, a także śródziemnomorskiej, oraz modne ostatnio dania bezglutenowe. Nie chcesz nudnego rosołu i tradycyjnych rolad. Znajdziesz tu wyszukane dania, ze świeżych składników skomponowane tak, że zadowolą nawet najwybredniejszych smakoszy.