Szambo koło domu

W dobie wszechobecnej dbałości o środowisko naturalne, w miejscach, gdzie kanalizacja miejska jest po za zasięgiem naszych domostw, pozostaje mam tylko szambo pod własnym nosem. Niestety takie rozwiązanie jest najlepsze, ale niestety może nam przysporzyć przykrych zapachów. Jak sobie z nimi radzić?
Z pomocą przychodzą nam producenci chemii do gospodarstw domowych. Otóż preparat do szamba ma poradzić sobie z przykrymi zapachami.Choć jego główne zadanie polegać ma na rozkładzie pozostałości organicznych w naszych przydomowych zbiornikach na nieczystości. Ale działanie uboczne, w postaci neutralizacji przykrego zapachu, jest jak najbardziej pożądane. Dlatego preparat do szamba jest doskonałym środkiem, nie tylko pod względem dbałości o ochronę środowiska, ale również dba o dobre stosunki z sąsiadami, którzy nie muszą swoich nosów narażać na niemiłe zapachy z naszego szamba.
Jak widać wykopanie dziury w ziemi i zakopanie zbiornika na nieczystości to nie jest wszystko co musimy zrobić, żeby nasz dom był przyjazny dla otoczenia i środowiska.