Jak sprzedać mieszkanie z zyskiem?

Decyzja o sprzedaży mieszkania najczęściej powiązana jest z przeprowadzką w nową, bardziej atrakcyjną lokalizację. Co za tym idzie, w interesie większości sprzedających jest zapewnienie sobie jak najwyższego przychodu z transakcji, który pozwoli im sfinansować dodatkowe udogodnienia w nowym domu.

Osoby, które nie śledzą aktywnie trendów, pojawiających się zarówno na rynku nieruchomości, jak i aranżacji wnętrz, często nie zdają sobie sprawy z tego, że na kwotę, którą będą w stanie otrzymać ze sprzedaży mieszkania, mają wpływ detale. Dlatego skorzystanie z pomocy dobrego biura nieruchomości, jak polecane przez wielu klientów Atrium biuro nieruchomości, może się okazać przyszłościową inwestycją w zadowolenie z transakcji.Pracownicy biura posiadają popartą latami pracy wiedzę o tym, czego poszukują klienci, pragnący kupić mieszkanie.

Czasem niezbyt kosztowne decyzje dotyczące wystroju lokalu, jak zmiana koloru ścian, dołączenie modnych, minimalistycznych mebli czy wyspy kuchennej są wstanie podnieść wartość nieruchomości na rynku nawet o kilkanaście procent. Współpraca z biurem w tym zakresie pozwoli osiągnąć zamierzone cele zarówno sprzedającemu, jak i przyszłemu nabywcy, który będzie mógł od razu wprowadzić się do nowoczesnego, estetycznego lokalu.