Dlaczego warto mieć barmana na weselu?

Dzisiejsze pary młode coraz częściej decydują się na barmana na weselu. Drink bar na wesele to świetny pomysł, który dopiero wchodzi na polski rynek. W tym artykule podam kilka powodów, dlaczego warto zatrudnić barmana na swoje wesele.

1. Różnorodność drinków
Nie każdy ma ochotę pić wódkę na weselu, pomimo tego, że poniekąd jest to polska tradycja. Różnorodność trunków oraz ich sposób podana na pewno wpłynie pozytywnie na nastrój gości oraz na ich humor. W końcu każdy czasem ma ochotę napić się czegoś innego, niż tak zwanej „czystej”. Okazuje się również, że po kolorowe drinki sięgają nie tylko kobiety, bowiem mężczyźni z równie dużą chęcią lubią skosztować smakowych i kolorowych trunków.

2. Powitalny drink
Pierwszym trunkiem, po który sięgają goście jest w większości przypadków kieliszek szampana. Zatrudniając barmana możemy jednak trochę zmienić tradycję i zamiast tego podać gościom świetnie udekorowany łagodny drink. Takie urozmaicenie goście na pewno zapamiętają na długi czas.

3. Pokaz barmański
Nie musi być on atrakcją wieczoru, jednak profesjonalny barman zadba o to, aby na swój sposób zabawić gości i pokazać im jak w efektowny sposób można przygotować drinki, w międzyczasie podrzucając butelkami we wszystkie strony.

Podsumowanie
Drink bar na wesele to propozycja dla ludzi, którzy chcą zagwarantować swoim gościom więcej różnorodności oraz trochę zabawy podczas zwykłego picia. Jeżeli planujesz wesele to koniecznie zastanów się nad drink barem. Pamiętaj jednak żeby zatrudnić profesjonalnego barmana, który wie co robić za barem oraz wie, jak zabawić gości.