Drodzy przyjaciele,

Decyzja zapadła – realizuję swoje marzenia i zakładam własną firmę! Mam teraz małe przedsiębiorstwo, oferujące świetny produkt. Jak wiele osób zaczynających przygodę w biznesie, mam bardzo ograniczony budżet marketingowy i trudno mi dotrzeć do potencjalnych klientów. Wygenerowanie sprzedaży tak dużej, by przenieść biznes na wyższy poziom wydaje się być niemożliwe. Aż tu nagle pojawia się mój dobry znajomy i przedstawia sprawdzone narzędzie marketingu sieciowego – GetResponse. GetResponse pozwala mi wysyłać emaile do nieograniczonej liczby potencjalnych klientów za bardzo rozsądną cenę. To prawda – mogę tworzyć nieograniczoną ilość kampanii i wiadomości Follow-Up. A to wszystko za jedną, niską cenę!

W jakimś artykule pisano, że email marketing jest bardziej efektywny, niż inne, droższe narzędzia, ale nawet nie marzyło mi się poznaje jego tajników w tak krótkim czasie! Nie mam biegłości w dziedzinie komputerów, ale w ciągu zaledwie 20 minut udało mi się stworzyć pierwszą kampanię email marketingu na kilka miesięcy naprzód. A wszystko to automatycznie. Nie trzeba się też martwić o profesjonalny wygląd! GetResponse zawiera ponad 300 świetnych szablonów, a więc nie trzeba już wydawać pieniędzy na grafika (chyba że się chce!).

Po kilku pierwszych kampaniach okazało się, że potencjalni klienci chcą przed zakupem sprawdzić moje produkty w działaniu. Z pomocą znów przyszedł mi GetResponse! Dzięki GetResponse Multimedia Studio mogę łatwo nagrywać i wysyłać doskonałe demonstracje filmowe wraz z wiadomościami – bez dodatkowych kosztów czy konieczności zakupu dodatkowego oprogramowania. Wyniki są niesamowite – ilość odpowiedzi wzrosła dwukrotnie, a nawet trzykrotnie! Klienci czują się, jakby mnie znali i mi ufali – kupują też moje produkty! Jeśli ich preferencje lub budżety się zmienią, nie ma problemu! GetResponse pozwala mi wykonywać badania potencjalnych i obecnych klientów tak często, jak zechcę. Dzięki temu jestem o krok przed konkurencją.

A najlepsze jest to, że wszystko możesz wypróbować za darmo – nie ma absolutnie żadnego ryzyka. A więc nie przejmuj się kosztami ani tym, że czegoś nie zrozumiesz – musisz spróbować GetResponse. A jeśli potrafisz wysyłać emaile, potrafisz też korzystać z tej niesamowitej usługi marketingowej! Chyba zasługujesz na zrealizowanie swojego potencjału? To może być o jedno kliknięcie stąd…https://ryszardm.home.pl/wordpress/