barista-na-targi-4Barista, czyli kawiarz, to osoba, która zawodowo zajmuje się wybieraniem, parzeniem oraz podawaniem kawy. Taki specjalista zwykle może poszczycić się znajomością gatunków kawy, umiejętnością przyrządzania doskonałej kawy oraz przygotowania artystycznych kaw (warstwowych itp.), prawidłowego dbania o ekspresy do kawy, umiejętnością rozróżniania rodzajów mleka oraz profesjonalną i nienaganną obsługą klienta.
Trudno wyobrazić sobie życie bez kawy ? ten czarny płyn nie tylko budzi nas do życia, ale także napełnia nas energia i wprawia w dobry nastrój. Co z kawą na weselach, targach czy innych imprezach? Czy musimy zadowalać się kawą z automatu?
Barista na targi to profesjonalny mobilny barista, który może nie tylko uświetnić każdy ewent, ale także uatrakcyjnić stoisko targowe. To osoba zajmująca się zawodowo wybieraniem odpowiedniej mieszanki kawy i jej parzeniem. Ten cudowny zapach z pewnością przyciągnie wielu klientów, którzy nasycą swe zmysły: piękny zapach, wyszukany smak, artystyczne wzory. Z pewnością zadowoli nawet najbardziej kapryśnych smakoszy kawy.